PN
3.X
WT
4.X
10.00-13.00




10.00

11.30




18.00-21.00

Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam.
21 osób w kostiumach wg listy -->

PLAN CHARAKTERYZACJI:
Bursche Z., Wolarska M.
Murawska I., Kitlińska L.,
Buczyński I., Maciak M.,
Olszowy M., Tobera-Przybysz B.
szczegółowy plan charakteryzacji

Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam.
A.Adamko, M.Rzęsikowska, S.Janus, A.Płachecka, K.Zimak, T.Lewandowska, A.Płatek, A.Bajer, K.Grabska-Miroszczuk, M.Moniuk, M.Kaspszyk, J.Zanni, D.Wójcik

G.Kozłowski, A.Paulanis, T.Kozłowski, P.Chmiel, P.Gałecki, I.Buczyński, M.Molenda, J.Jarmuła
ŚR
5.X
10.00-13.00
10.00
12.00-13.00




18.00-21.00

Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam. p.Michalska, p.Wójcik
Goplana - pr. reż. z fort. ch.męski
Sc.Kam.



Goplana - pr. reż. z fort. tutti
Sc.Kam.
14.00-15.00 miary wg listy
CZ
6.X
10.00-13.00




18.00-19.00
19.00
-21.00

Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam.



Goplana - pr. muz. (dyr. Nowak) s.551
Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam.
14.00-15.00 miary wg listy
PT
7.X
10.00-13.00




18.00-19.00




19.00
-21.00

Goplana - pr. reż. z fort.
Sc.Kam.



Goplana - tylko nast. osoby:
K.Grabska, E. Nowak, M.Majlert,
B.Tomczuk, M.Olszowy,
W.Dylewski, M.Majchrowicz,
M.Janus, S.Nemtusiak, J.Jarmuła

Goplana - pr. reż. z fort. tutti
Sc.Kam.


10.00

11.30
PLAN CHARAKTERYZACJI:

Tomczuk B., Zalewska M.,
Piwowarska B., Michalska J.,
Sajnok-Gałecka E., Chmiel P.,
Bajer A., Kaźmirowicz M.
szczegółowy plan charakteryzacji
SB
8.X
10.00-11.00



11.00
-13.00



18.00-21.00


Goplana - pr. reż. z fort. ch.żeński +
B.Tomczuk, M.Olszowy,
W.Dylewski, M.Majchrowicz,
M.Janus, S.Nemtusiak, J.Jarmuła
Goplana - pr. reż. z fort. tutti
Sc.Kam.


Goplana - pr. reż. z fort. pr. muz. z fort.
(chór + soliści) dyr. Nowak

Sc.Kam. s.551
ND
9.X

















10.00


11.10-11.40
PLAN CHARAKTERYZACJI:
(wtorek 11.X.2016)

Buciński W., Markiewicz T.,
Kulik M, Nemtusiak S, Janus M

Dylewski W., Majlert M.,
Nowak E., Jarmuła J.,
Kozłowski T., Paulanis A.
szczegółowy plan charakteryzacji


poprzedni tydzień
następny tydzień